soccerstats247.com



Baranovichi

Az Baranovichi egy Belorusszia labdarúgó csapat, amely olyan sorozatokban indul, mint a Coppa(2019/2020). Az alábbiakban tekintse meg a legfrissebb csapatadatokat, statisztikákat, a csapat profiladatait, gólgyakoriságot, a különböző sorozatokban elért eredményeket, a játékosokat és a statisztikáikat a legutóbbi mérkőzéseken, az érkező és távozó igazolásokat, valamint a múltbéli eredményeket.

 
Alapítva
Ország Belorusszia
Edző Denis Yatsyna
Stadion Stadyen Lyakamatyu
Kapacitás 4000
Szurkolói weblap Weblap hozzáadása
Stadyen Lyakamatyu  
1. Division, Belorusszia Összes Hazai Idegenben
Helyezés 15
Matches Played 14 5 9
Nyert 0 0 0
Döntetlenek 2 0 2
Vesztes 12 5 7
Szerzett gólok 5 2 3
Kapott gólok 40 16 24
Pontok 2 0 2
Kapott gól nélkül 1 0 1
Szerzett gól nélkül 9 3 6
Átlagos szerzett gól p/m 0,36 0,4 0,33
Átlagos kapott gól p/m 2,86 3,2 2,67
Átl. Idő első szerzett gólig 47m - 47m
Átl. Idő első kapott gólig 28m 47m 18m
Mérkőzés 2.5 gól felett 67,78% 80% 55,56%
Mérkőzés 2.5 gól alatt 32,22% 20% 44,44%
Szerzett gólok 36,66% 40% 33,33%
Kapott gólok 94,44% 100% 88,89%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
Szo 20. 07. 2019 1. Division Slonim
1 - 0
Baranovichi
Szo 13. 07. 2019 1. Division Baranovichi
1 - 3
Khimik Svetlogorsk
Szo 06. 07. 2019 1. Division Baranovichi
1 - 2
Naftan
Szo 29. 06. 2019 1. Division Gomelzheldortrans
4 - 0
Baranovichi
Szo 15. 06. 2019 1. Division Smorgon
4 - 1
Baranovichi
Szo 08. 06. 2019 1. Division Baranovichi
0 - 5
Ruh Brest
V 02. 06. 2019 1. Division NFK Minsk
2 - 0
Baranovichi
Szo 25. 05. 2019 1. Division Baranovichi
0 - 1
Lida
Szo 18. 05. 2019 1. Division Orsha
0 - 0
Baranovichi
V 12. 05. 2019 1. Division Baranovichi
0 - 5
Belshina
Szo 20. 07. 2019 1. Division Slonim
1 - 0
Baranovichi
Szo 13. 07. 2019 1. Division Baranovichi
1 - 3
Khimik Svetlogorsk
Szo 06. 07. 2019 1. Division Baranovichi
1 - 2
Naftan
Szo 29. 06. 2019 1. Division Gomelzheldortrans
4 - 0
Baranovichi
Szo 15. 06. 2019 1. Division Smorgon
4 - 1
Baranovichi
Szo 08. 06. 2019 1. Division Baranovichi
0 - 5
Ruh Brest
V 02. 06. 2019 1. Division NFK Minsk
2 - 0
Baranovichi
Szo 25. 05. 2019 1. Division Baranovichi
0 - 1
Lida
Szo 18. 05. 2019 1. Division Orsha
0 - 0
Baranovichi
V 12. 05. 2019 1. Division Baranovichi
0 - 5
Belshina
  NévHelyezés
0 Aleksandr Chudukh Aleksandr Chudukh Midfielder 802 10 10 0 2 1 0,1 0 0 0
0 Aleksandr Degteryov Aleksandr Degteryov Midfielder 196 6 2 4 2 0 0 0 0 0
0 Aleksandr Puzevich Aleksandr Puzevich Midfielder 597 9 4 5 0 0 0 1 1 0
0 Aleksey Bakhar Aleksey Bakhar Támadó 212 6 1 5 1 0 0 0 0 0
0 Aleksey Velikevich Aleksey Velikevich Kapus 270 3 3 0 0 0 0 0 0 0
0 Aliaksandr Bury Aliaksandr Bury Védő 657 8 7 1 2 0 0 0 0 0
0 Aliaksei Piatrenka Aliaksei Piatrenka Támadó 634 10 8 2 4 0 0 0 0 0
0 Andrey Agapov Andrey Agapov Kapus 630 7 7 0 0 0 0 0 0 0
0 Artem Kisliy Artem Kisliy Midfielder 621 8 7 1 3 0 0 1 0 0
0 Artem Rapeiko Artem Rapeiko Védő 592 9 5 4 0 0 0 1 0 0
0 Daniil Kipra Daniil Kipra Midfielder 34 4 0 4 0 0 0 0 0 0
0 Daniil Silinskiy Daniil Silinskiy Midfielder 510 9 6 3 2 0 0 1 0 0
0 Dmitry Khlebosolov Dmitry Khlebosolov Támadó 713 8 8 0 1 1 0,12 1 0 0
0 Ivan Luzan Ivan Luzan Védő 655 10 10 0 8 0 0 2 0 0
0 Mikhail Gonchar Mikhail Gonchar Támadó 226 5 2 3 2 0 0 0 0 0
0 Nikita Betenya Nikita Betenya Midfielder 660 8 8 0 4 1 0,12 2 0 0
0 Nikita Denisevich Nikita Denisevich Midfielder 251 6 4 2 4 0 0 1 0 0
0 Nikita Valynets Nikita Valynets Midfielder 820 10 10 0 6 0 0 1 0 0
0 Oleg Golomako Oleg Golomako Kapus 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Oleg Kobrin Oleg Kobrin Védő 47 5 0 5 0 0 0 0 0 0
0 Vladislav Lapitskiy Vladislav Lapitskiy Midfielder 503 6 6 0 1 0 0 2 0 0
0 Yegeniy Podberezskiy Yegeniy Podberezskiy Támadó 262 5 2 3 0 0 0 0 0 0
 JátékosnévInnen:Igazolás Dátuma
Ilya Kukharchyk Ilya Kukharchyk Belshina 01. 04. 2019
Oleg Kobrin Oleg Kobrin Smorgon 01. 04. 2019
Nikita Denisevich Nikita Denisevich Smorgon 01. 04. 2019
Aleksandr Puzevich Aleksandr Puzevich Granit 01. 04. 2019
Ivan Luzan Ivan Luzan Slavia 01. 04. 2019
Artem Rapeiko Artem Rapeiko UAS Zhitkovichi 01. 04. 2019
Aliaksandr Bury Aliaksandr Bury Granit 01. 04. 2019
Nikita Valynets Nikita Valynets Sputnik 01. 04. 2019
Dmitry Khlebosolov Dmitry Khlebosolov Slavia 01. 04. 2019
Aleksandr Degteryov Aleksandr Degteryov Orsha 01. 04. 2019
 JátékosnévIde:Igazolás Dátuma
Ilya Kukharchyk Ilya Kukharchyk Belshina 01. 05. 2019
Genrih Bogdevich Genrih Bogdevich PK imya Kremko 01. 05. 2019
Aleksandr Kozel Aleksandr Kozel Oshmyany 01. 05. 2019
Pavel Pampukha Pavel Pampukha Ruh Brest 01. 05. 2019
Andrey Levkovets Andrey Levkovets Granit 01. 04. 2019
Aleksey Vakulich Aleksey Vakulich Smolevichy-STI 01. 04. 2019
Aliaksei Thagolegov Aliaksei Thagolegov Granit 01. 04. 2019
Miroslav Khlebosolov Miroslav Khlebosolov Smolevichy-STI 01. 04. 2019
Maksim Domashevich Maksim Domashevich Sputnik 01. 04. 2019
Denis Domashevich Denis Domashevich Granit 01. 04. 2019
Roman Babaev Roman Babaev NFK Minsk 01. 04. 2019
Pavel Rassolko Pavel Rassolko Volna 15. 03. 2019
Vladislav Syrisko Vladislav Syrisko Lida 01. 03. 2019
Vitaly Ganich Vitaly Ganich Smorgon 01. 03. 2019
Anton Sorokin Anton Sorokin Smorgon 01. 03. 2019
ÉvSzezonBajnokság NévHelyezés a BajnokságbanNyertDöntetlenVesztesBajnoki Pontok
20202019/2020 Coppa 2nd Round
20192019 1. Division 15 0 2 12 2