soccerstats247.com



Granit

Az Granit egy Belorusszia labdarúgó csapat, amely olyan sorozatokban indul, mint a Coppa(2019/2020). Az alábbiakban tekintse meg a legfrissebb csapatadatokat, statisztikákat, a csapat profiladatait, gólgyakoriságot, a különböző sorozatokban elért eredményeket, a játékosokat és a statisztikáikat a legutóbbi mérkőzéseken, az érkező és távozó igazolásokat, valamint a múltbéli eredményeket.

 
Alapítva
Ország Belorusszia
Edző V. Bokhno
Stadion Stadyen Poles'e
Kapacitás 3100
Szurkolói weblap Weblap hozzáadása
Stadyen Poles'e  
1. Division, Belorusszia Összes Hazai Idegenben
Helyezés 11
Matches Played 14 7 7
Nyert 4 3 1
Döntetlenek 3 2 1
Vesztes 7 2 5
Szerzett gólok 13 9 4
Kapott gólok 24 13 11
Pontok 15 11 4
Kapott gól nélkül 4 2 2
Szerzett gól nélkül 7 2 5
Átlagos szerzett gól p/m 0,93 1,29 0,57
Átlagos kapott gól p/m 1,71 1,86 1,57
Átl. Idő első szerzett gólig 35m 39m 27m
Átl. Idő első kapott gólig 46m 42m 49m
Mérkőzés 2.5 gól felett 42,86% 57,14% 28,57%
Mérkőzés 2.5 gól alatt 57,14% 42,86% 71,43%
Szerzett gólok 50,00% 71,43% 28,57%
Kapott gólok 71,43% 71,43% 71,43%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
Szo 13. 07. 2019 1. Division Granit
3 - 1
Smorgon
Szo 06. 07. 2019 1. Division Granit
0 - 5
Ruh Brest
Szo 29. 06. 2019 1. Division NFK Minsk
0 - 2
Granit
Szo 22. 06. 2019 1. Division Granit
2 - 1
Lida
Szo 15. 06. 2019 1. Division Orsha
1 - 0
Granit
Szo 08. 06. 2019 1. Division Granit
1 - 5
Belshina
Szo 01. 06. 2019 1. Division Sputnik
2 - 0
Granit
Szo 25. 05. 2019 1. Division Granit
0 - 0
Volna
Szo 18. 05. 2019 1. Division Naftan
0 - 0
Granit
V 12. 05. 2019 1. Division Smolevichy-STI
3 - 2
Granit
Szo 13. 07. 2019 1. Division Granit
3 - 1
Smorgon
Szo 06. 07. 2019 1. Division Granit
0 - 5
Ruh Brest
Szo 29. 06. 2019 1. Division NFK Minsk
0 - 2
Granit
Szo 22. 06. 2019 1. Division Granit
2 - 1
Lida
Szo 15. 06. 2019 1. Division Orsha
1 - 0
Granit
Szo 08. 06. 2019 1. Division Granit
1 - 5
Belshina
Szo 01. 06. 2019 1. Division Sputnik
2 - 0
Granit
Szo 25. 05. 2019 1. Division Granit
0 - 0
Volna
Szo 18. 05. 2019 1. Division Naftan
0 - 0
Granit
V 12. 05. 2019 1. Division Smolevichy-STI
3 - 2
Granit
  NévHelyezés
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Aliaksei Thagolegov Aliaksei Thagolegov Midfielder 513 9 6 3 2 0 0 2 0 0
0 Andrey Levkovets Andrey Levkovets Midfielder 489 9 7 2 7 0 0 0 0 0
0 Andrey Novikh Andrey Novikh Támadó 224 8 1 7 0 0 0 0 0 0
0 Anton Lukashin Anton Lukashin Támadó 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Artem Korzun Artem Korzun Midfielder 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Artur Semenov Artur Semenov Kapus 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Denis Domashevich Denis Domashevich Midfielder 385 10 4 6 2 0 0 0 0 0
0 Dmitriy Kaplunov Dmitriy Kaplunov Védő 1154 14 14 0 4 0 0 0 0 0
0 Dmitriy Yurchenko Dmitriy Yurchenko Midfielder 382 6 5 1 3 0 0 0 0 0
0 Egor Sysuev Egor Sysuev Védő 1075 12 12 0 1 0 0 2 0 0
0 Gogi Shoniya Gogi Shoniya Midfielder 289 6 3 3 4 0 0 0 0 0
0 Ivan Veras Ivan Veras Védő 1151 14 14 0 4 3 0,21 3 0 0
0 Ivan Yurin Ivan Yurin Védő 1212 14 14 0 2 3 0,21 2 0 0
0 Kirill Vaytsekhovich Kirill Vaytsekhovich Támadó 944 14 10 4 4 0 0 1 0 0
0 Mikhail Scherbakov Mikhail Scherbakov Támadó 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Nikita Makarov Nikita Makarov Midfielder 132 4 1 3 0 0 0 2 0 0
0 Pavel Okhremchuk Pavel Okhremchuk Kapus 1260 14 14 0 0 0 0 0 0 0
0 Stanislav Gnedko Stanislav Gnedko Midfielder 1258 14 14 0 1 1 0,07 2 0 0
0 Vladislav Dybin Vladislav Dybin Támadó 437 10 4 6 3 1 0,1 0 0 0
0 Vladislav Knyrevich Vladislav Knyrevich Midfielder 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Vladislav Suschchits Vladislav Suschchits Midfielder 26 3 0 3 0 0 0 0 0 0
0 Yevgeni Bobrukh Yevgeni Bobrukh Támadó 1067 13 12 1 3 3 0,23 2 0 0
0 Yury Kraiko Yury Kraiko Védő 961 12 10 2 1 0 0 0 0 0
 JátékosnévInnen:Igazolás Dátuma
Andrey Levkovets Andrey Levkovets Baranovichi 01. 04. 2019
Aliaksei Thagolegov Aliaksei Thagolegov Baranovichi 01. 04. 2019
Denis Domashevich Denis Domashevich Baranovichi 01. 04. 2019
Nikita Makarov Nikita Makarov Smorgon 01. 04. 2019
Dmitriy Yurchenko Dmitriy Yurchenko Slavia 01. 04. 2019
Ivan Veras Ivan Veras Underdogs 01. 04. 2019
Gogi Shoniya Gogi Shoniya Murom 01. 04. 2019
Andrey Novikh Andrey Novikh Energetyk-BDU 01. 04. 2019
Dmitriy Girs Dmitriy Girs Smolevichy-STI 01. 04. 2019
Vladislav Dybin Vladislav Dybin Volna 01. 04. 2019
Pavel Okhremchuk Pavel Okhremchuk Smolevichy-STI 01. 04. 2019
Artur Semenov Artur Semenov Naftan 01. 04. 2019
Stanislav Gnedko Stanislav Gnedko Lida 01. 04. 2019
 JátékosnévIde:Igazolás Dátuma
Dmitriy Girs Dmitriy Girs Energetyk-BDU 15. 07. 2019
Sergey Golovhcik Sergey Golovhcik Ivatsevichi 01. 05. 2019
Samuel Odeoibo Samuel Odeoibo Belshina 01. 04. 2019
Aleksandr Puzevich Aleksandr Puzevich Baranovichi 01. 04. 2019
Aliaksandr Bury Aliaksandr Bury Baranovichi 01. 04. 2019
Ilya Dzhugir Ilya Dzhugir NFK Minsk 01. 04. 2019
Artem Galyakh Artem Galyakh Khimik Svetlogorsk 01. 04. 2019
Maxim Khutko Maxim Khutko Ruh Brest 01. 04. 2019
Dmitriy Mulkevich Dmitriy Mulkevich Ruh Brest 01. 04. 2019
Stanislav Izhakovski Stanislav Izhakovski Sputnik 01. 04. 2019
Ilya Trachinski Ilya Trachinski NFK Minsk 01. 04. 2019
Ignat Sidor Ignat Sidor Lida 01. 03. 2019
Yevgeniy Ivanenko Yevgeniy Ivanenko Slavia 01. 02. 2019
ÉvSzezonBajnokság NévHelyezés a BajnokságbanNyertDöntetlenVesztesBajnoki Pontok
20202019/2020 Coppa 16th Finals
20192019 1. Division 11 4 3 7 15
20162016 Premier League 16 5 10 15 25
20152015 Premier League 5 12 6 8 42