soccerstats247.com



Khimik Svetlogorsk

Az Khimik Svetlogorsk egy Belorusszia labdarúgó csapat, amely olyan sorozatokban indul, mint a 1. Division (2020), Coppa (2019/2020). Az alábbiakban tekintse meg a legfrissebb csapatadatokat, statisztikákat, a csapat profiladatait, gólgyakoriságot, a különböző sorozatokban elért eredményeket, a játékosokat és a statisztikáikat a legutóbbi mérkőzéseken, az érkező és távozó igazolásokat, valamint a múltbéli eredményeket.

 
Alapítva
Ország Belorusszia
Edző O. Cherepnev
Stadion Stadyen Bumashnik
Kapacitás 2500
Szurkolói weblap Weblap hozzáadása
Stadyen Bumashnik  
1. Division, Belorusszia Összes Hazai Idegenben
Helyezés 13
Matches Played 7 1 6
Nyert 0 0 0
Döntetlenek 1 0 1
Vesztes 6 1 5
Szerzett gólok 2 0 2
Kapott gólok 19 4 15
Pontok 1 0 1
Kapott gól nélkül 1 0 1
Szerzett gól nélkül 6 1 5
Átlagos szerzett gól p/m 0,29 0 0,33
Átlagos kapott gól p/m 2,71 4 2,5
Átl. Idő első szerzett gólig 48m 49m 48m
Átl. Idő első kapott gólig 22m 26m 22m
Mérkőzés 2.5 gól felett 75% 100% 50%
Mérkőzés 2.5 gól alatt 25% 0% 50%
Szerzett gólok 8,34% 0% 16,67%
Kapott gólok 91,66% 100% 83,33%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
Szo 30. 05. 2020 1. Division Lida
0 - 0
Khimik Svetlogorsk
Szo 23. 05. 2020 1. Division Orsha
4 - 0
Khimik Svetlogorsk
Szo 16. 05. 2020 1. Division Volna
4 - 2
Khimik Svetlogorsk
V 10. 05. 2020 1. Division Sputnik
1 - 0
Khimik Svetlogorsk
Szo 02. 05. 2020 1. Division Arsenal
1 - 0
Khimik Svetlogorsk
V 26. 04. 2020 1. Division Khimik Svetlogorsk
0 - 4
NFK Minsk
P 17. 04. 2020 1. Division Lokomotiv Gomel
5 - 0
Khimik Svetlogorsk
Sze 12. 06. 2019 Coppa Oshmyany
2 - 1
Khimik Svetlogorsk
Szo 30. 05. 2020 1. Division Lida
0 - 0
Khimik Svetlogorsk
Szo 23. 05. 2020 1. Division Orsha
4 - 0
Khimik Svetlogorsk
Szo 16. 05. 2020 1. Division Volna
4 - 2
Khimik Svetlogorsk
V 10. 05. 2020 1. Division Sputnik
1 - 0
Khimik Svetlogorsk
Szo 02. 05. 2020 1. Division Arsenal
1 - 0
Khimik Svetlogorsk
V 26. 04. 2020 1. Division Khimik Svetlogorsk
0 - 4
NFK Minsk
P 17. 04. 2020 1. Division Lokomotiv Gomel
5 - 0
Khimik Svetlogorsk
Sze 12. 06. 2019 Coppa Oshmyany
2 - 1
Khimik Svetlogorsk
  NévHelyezés
0 90 1 1 0 1 0 0 1 0 0
0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
0 Andrey Arkhiptsev Andrey Arkhiptsev Midfielder 60 1 1 0 1 0 0 0 0 0
0 Artem  Komarov Artem Komarov Midfielder 44 1 0 1 0 0 0 0 0 0
0 Artem Galyak Artem Galyak Támadó 30 1 0 1 0 0 0 0 0 0
0 Avtandil Labadze Avtandil Labadze Kapus 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Danila Krukhtanov Danila Krukhtanov Midfielder 46 1 1 0 1 0 0 0 0 0
0 Denis Yakhno Denis Yakhno Midfielder 75 1 1 0 1 0 0 1 0 0
0 Dmitry Denisenko Dmitry Denisenko Védő 44 1 0 1 0 0 0 0 0 0
0 Evgeni Kuleshov Evgeni Kuleshov Midfielder 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Ilya Lyubaev Ilya Lyubaev Védő 90 1 1 0 0 0 0 0 0 0
0 Ivan Luzan Ivan Luzan Védő 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Maksim Dashuk Maksim Dashuk Midfielder 90 1 1 0 0 0 0 1 0 0
0 Maksim Tanko Maksim Tanko Kapus 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Maksim Vysotskiy Maksim Vysotskiy Kapus 90 1 1 0 0 0 0 0 0 0
0 Nikita Valynets Nikita Valynets Midfielder 90 1 1 0 0 0 0 0 0 0
0 Oleg Shuplyak Oleg Shuplyak Midfielder 90 1 1 0 0 0 0 0 0 0
0 Pavel Trofimchuk Pavel Trofimchuk Midfielder 15 1 0 1 0 0 0 0 0 0
0 Ruslan Zaitsev Ruslan Zaitsev Védő 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Semen Kolybenko Semen Kolybenko Védő 46 1 1 0 1 0 0 1 0 0
0 Vadim Balbukh Vadim Balbukh Midfielder 90 1 1 0 0 0 0 0 0 0
 JátékosnévInnen:Igazolás Dátuma
Nikita Valynets Nikita Valynets Baranovichi 16. 04. 2020
Ilya Lyubaev Ilya Lyubaev Granit 16. 04. 2020
Maksim Vysotskiy Maksim Vysotskiy Gorodeya 16. 04. 2020
Denis Yakhno Denis Yakhno Lokomotiv Gomel 16. 04. 2020
Dmitry Denisenko Dmitry Denisenko Gomel 14. 04. 2020
Pavel Trofimchuk Pavel Trofimchuk Gomel 14. 04. 2020
Maksim Dashuk Maksim Dashuk Sputnik 04. 04. 2020
Evgeni Kuleshov Evgeni Kuleshov Kolomna 01. 04. 2020
Danila Krukhtanov Danila Krukhtanov Gomel 19. 03. 2020
Ivan Luzan Ivan Luzan Slavia 19. 03. 2020
Semen Kolybenko Semen Kolybenko Slavia 19. 03. 2020
Aleksey Ponyakov Aleksey Ponyakov Sputnik 01. 04. 2019
Andrey Arkhiptsev Andrey Arkhiptsev Sputnik 01. 04. 2019
 JátékosnévIde:Igazolás Dátuma
Osipovichy 17. 04. 2020
Aleksey Ponyakov Aleksey Ponyakov Bumprom 17. 04. 2020
Kirill Nasanovich Kirill Nasanovich Viktoriya Maryina Horka 17. 04. 2020
Artur Shevtsov Artur Shevtsov Molodechno-DYuSSh 4 16. 04. 2020
Kirill Shokurov Kirill Shokurov Volna 20. 02. 2020
Dmitri Khalimonchikov Dmitri Khalimonchikov Smorgon 06. 02. 2020
Oleg Chmyrikov Oleg Chmyrikov Dnepr Mogilev 23. 01. 2020
Ivan Luzan Ivan Luzan Slavia 01. 01. 2020
Semen Kolybenko Semen Kolybenko Slavia 01. 01. 2020
Sergei Dichenkov Sergei Dichenkov Sputnik 01. 04. 2019
ÉvSzezonBajnokság NévHelyezés a BajnokságbanNyertDöntetlenVesztesBajnoki Pontok
20202020 1. Division 13 0 1 6 -8
20202019/2020 Coppa 2nd Round
20192019 1. Division 11 7 5 16 26