soccerstats247.com



NFK Minsk

Az NFK Minsk egy Belorusszia labdarúgó csapat, amely olyan sorozatokban indul, mint a Coppa(2019/2020). Az alábbiakban tekintse meg a legfrissebb csapatadatokat, statisztikákat, a csapat profiladatait, gólgyakoriságot, a különböző sorozatokban elért eredményeket, a játékosokat és a statisztikáikat a legutóbbi mérkőzéseken, az érkező és távozó igazolásokat, valamint a múltbéli eredményeket.

 
Alapítva
Ország Belorusszia
Edző S. Kuzminich
Stadion Stadion FK Minsk
Kapacitás 3100
Szurkolói weblap Weblap hozzáadása
Stadion FK Minsk  
1. Division, Belorusszia Összes Hazai Idegenben
Helyezés 10
Matches Played 14 7 7
Nyert 4 2 2
Döntetlenek 4 2 2
Vesztes 6 3 3
Szerzett gólok 17 10 7
Kapott gólok 20 12 8
Pontok 16 8 8
Kapott gól nélkül 5 3 2
Szerzett gól nélkül 4 2 2
Átlagos szerzett gól p/m 1,21 1,43 1
Átlagos kapott gól p/m 1,43 1,71 1,14
Átl. Idő első szerzett gólig 40m 39m 42m
Átl. Idő első kapott gólig 27m 16m 36m
Mérkőzés 2.5 gól felett 35,72% 42,86% 28,57%
Mérkőzés 2.5 gól alatt 64,28% 57,14% 71,43%
Szerzett gólok 71,43% 71,43% 71,43%
Kapott gólok 64,28% 57,14% 71,43%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
Szo 20. 07. 2019 1. Division Belshina
1 - 1
NFK Minsk
Szo 13. 07. 2019 1. Division NFK Minsk
3 - 3
Sputnik
Szo 06. 07. 2019 1. Division Volna
0 - 1
NFK Minsk
Szo 29. 06. 2019 1. Division NFK Minsk
0 - 2
Granit
Szo 22. 06. 2019 1. Division Smolevichy-STI
1 - 0
NFK Minsk
Szo 15. 06. 2019 1. Division NFK Minsk
2 - 0
Slonim
Szo 08. 06. 2019 1. Division Khimik Svetlogorsk
1 - 0
NFK Minsk
V 02. 06. 2019 1. Division NFK Minsk
2 - 0
Baranovichi
Szo 25. 05. 2019 1. Division Gomelzheldortrans
3 - 1
NFK Minsk
V 12. 05. 2019 1. Division Smorgon
0 - 2
NFK Minsk
Szo 20. 07. 2019 1. Division Belshina
1 - 1
NFK Minsk
Szo 13. 07. 2019 1. Division NFK Minsk
3 - 3
Sputnik
Szo 06. 07. 2019 1. Division Volna
0 - 1
NFK Minsk
Szo 29. 06. 2019 1. Division NFK Minsk
0 - 2
Granit
Szo 22. 06. 2019 1. Division Smolevichy-STI
1 - 0
NFK Minsk
Szo 15. 06. 2019 1. Division NFK Minsk
2 - 0
Slonim
Szo 08. 06. 2019 1. Division Khimik Svetlogorsk
1 - 0
NFK Minsk
V 02. 06. 2019 1. Division NFK Minsk
2 - 0
Baranovichi
Szo 25. 05. 2019 1. Division Gomelzheldortrans
3 - 1
NFK Minsk
V 12. 05. 2019 1. Division Smorgon
0 - 2
NFK Minsk
  NévHelyezés
0 Aleksandr Bylina Aleksandr Bylina Védő 224 3 2 1 0 0 0 0 0 0
0 Aleksandr Skshinecki Aleksandr Skshinecki Védő 1040 12 11 1 0 0 0 2 0 0
0 Anton Miterev Anton Miterev Védő 358 5 4 1 1 0 0 0 0 0
0 Anton Shunto Anton Shunto Kapus 270 3 3 0 0 0 0 0 0 0
0 Artem Volovich Artem Volovich Védő 210 7 2 5 1 0 0 0 0 0
0 Dmitriy Gakhariya Dmitriy Gakhariya Midfielder 397 7 5 2 4 0 0 0 0 0
0 Dmitriy Zhdanok Dmitriy Zhdanok Midfielder 90 1 1 0 0 0 0 0 0 0
0 Dmitry Parkhachev Dmitry Parkhachev Támadó 484 6 6 0 3 1 0,17 2 0 0
0 Efrem Vartanyan Efrem Vartanyan Támadó 43 4 0 4 0 0 0 0 0 0
0 Evgenii Chebotarenko Evgenii Chebotarenko Midfielder 554 12 6 6 6 1 0,08 2 0 0
0 Evgeniy Kostyukevich Evgeniy Kostyukevich Kapus 46 1 1 0 1 0 0 0 0 0
0 Ilya Dzhugir Ilya Dzhugir Védő 654 9 7 2 1 1 0,11 1 0 0
0 Ilya Trachinski Ilya Trachinski Midfielder 445 9 4 5 1 2 0,22 1 0 0
0 Kirill Aleksiyan Kirill Aleksiyan Midfielder 636 8 7 1 0 0 0 2 0 0
0 Maksim Savostikov Maksim Savostikov Védő 713 10 8 2 3 0 0 2 0 0
0 Maksim Taleyko Maksim Taleyko Védő 929 11 10 1 3 0 0 5 0 0
0 Nikita Chizh Nikita Chizh Védő 392 6 5 1 3 0 0 0 0 0
0 Pavel Baskakov Pavel Baskakov Midfielder 654 11 8 3 7 2 0,18 0 0 0
0 Pavel Sergeevich Plaskonny Pavel Sergeevich Plaskonny Védő 540 6 6 0 0 0 0 1 0 0
0 Roman Babaev Roman Babaev Kapus 580 7 7 0 1 0 0 0 0 0
0 Sergej Ruseckij Sergej Ruseckij Támadó 372 7 5 2 4 0 0 1 0 0
0 Sergey Korsak Sergey Korsak Midfielder 452 9 5 4 3 3 0,33 1 0 0
0 Sergey Koshel Sergey Koshel Támadó 556 11 7 4 6 0 0 0 0 0
0 Vladimir Loyko Vladimir Loyko Kapus 184 3 1 2 0 0 0 0 0 0
0 Vyacheslav Tsurko Vyacheslav Tsurko Támadó 122 5 1 4 1 0 0 0 0 0
0 Yaroslav Bogunov Yaroslav Bogunov Midfielder 935 11 10 1 3 3 0,27 1 0 0
 JátékosnévInnen:Igazolás Dátuma
Dmitriy Zhdanok Dmitriy Zhdanok Uzda 01. 07. 2019
Zimbru 27. 05. 2019
Maksim Savostikov Maksim Savostikov Belshina 01. 04. 2019
Roman Babaev Roman Babaev Baranovichi 01. 04. 2019
Vyacheslav Tsurko Vyacheslav Tsurko Smorgon 01. 04. 2019
Ilya Dzhugir Ilya Dzhugir Granit 01. 04. 2019
Ilya Trachinski Ilya Trachinski Granit 01. 04. 2019
Artem Volovich Artem Volovich Gorodeya 01. 04. 2019
Dmitry Parkhachev Dmitry Parkhachev Gorodeya 01. 04. 2019
Pavel Sergeevich Plaskonny Pavel Sergeevich Plaskonny Gorodeya 01. 04. 2019
Sergey Korsak Sergey Korsak Lida 01. 04. 2019
Evgenii Chebotarenko Evgenii Chebotarenko Neman Grodno 01. 04. 2019
Anton Miterev Anton Miterev Tom Tomsk 01. 04. 2019
Yaroslav Bogunov Yaroslav Bogunov Polessya 01. 04. 2019
Efrem Vartanyan Efrem Vartanyan Dinamo St. Petersburg 01. 04. 2019
Sergej Ruseckij Sergej Ruseckij Smolevichy-STI 01. 04. 2019
Aleksandr Skshinecki Aleksandr Skshinecki Smolevichy-STI 01. 04. 2019
Maksim Taleyko Maksim Taleyko Isloch 01. 02. 2019
 JátékosnévIde:Igazolás Dátuma
Aleksey Drachev Aleksey Drachev Viktoriya Maryina Horka 01. 05. 2019
Dmitriy Zhdanok Dmitriy Zhdanok Uzda 01. 05. 2019
Aleksey Khodnevich Aleksey Khodnevich Uzda 01. 05. 2019
Igor Makarov Igor Makarov Slonim 01. 04. 2019
Bogdan Rudiuk Bogdan Rudiuk Stal Kamianske 22. 01. 2018
ÉvSzezonBajnokság NévHelyezés a BajnokságbanNyertDöntetlenVesztesBajnoki Pontok
20202019/2020 Coppa 2nd Round
20192019 1. Division 10 4 4 6 16
20172017 Premier League 13 5 10 15 25
20162016 Premier League 11 9 6 15 33