soccerstats247.com



Slonim

Az Slonim egy Belorusszia labdarúgó csapat, amely olyan sorozatokban indul, mint a Coppa(2019/2020). Az alábbiakban tekintse meg a legfrissebb csapatadatokat, statisztikákat, a csapat profiladatait, gólgyakoriságot, a különböző sorozatokban elért eredményeket, a játékosokat és a statisztikáikat a legutóbbi mérkőzéseken, az érkező és távozó igazolásokat, valamint a múltbéli eredményeket.

 
Alapítva 2013
Ország Belorusszia
Edző L. Lagun
Stadion Stadyen Yunatstva
Kapacitás 2220
Szurkolói weblap Weblap hozzáadása
Stadyen Yunatstva  
1. Division, Belorusszia Összes Hazai Idegenben
Helyezés 13
Matches Played 14 6 8
Nyert 1 1 0
Döntetlenek 5 2 3
Vesztes 8 3 5
Szerzett gólok 6 4 2
Kapott gólok 22 9 13
Pontok 8 5 3
Kapott gól nélkül 3 1 2
Szerzett gól nélkül 10 3 7
Átlagos szerzett gól p/m 0,43 0,67 0,25
Átlagos kapott gól p/m 1,57 1,5 1,62
Átl. Idő első szerzett gólig 52m 52m -
Átl. Idő első kapott gólig 29m 26m 33m
Mérkőzés 2.5 gól felett 29,16% 33,33% 25%
Mérkőzés 2.5 gól alatt 70,84% 66,67% 75%
Szerzett gólok 31,25% 50% 12,5%
Kapott gólok 79,16% 83,33% 75%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
Szo 20. 07. 2019 1. Division Slonim
1 - 0
Baranovichi
Szo 13. 07. 2019 1. Division Gomelzheldortrans
4 - 0
Slonim
V 30. 06. 2019 1. Division Smorgon
2 - 2
Slonim
Szo 22. 06. 2019 1. Division Slonim
1 - 1
Ruh Brest
Szo 15. 06. 2019 1. Division NFK Minsk
2 - 0
Slonim
Szo 08. 06. 2019 1. Division Slonim
0 - 2
Lida
Szo 01. 06. 2019 1. Division Orsha
1 - 0
Slonim
Szo 25. 05. 2019 1. Division Slonim
0 - 1
Belshina
Szo 18. 05. 2019 1. Division Sputnik
2 - 0
Slonim
V 12. 05. 2019 1. Division Slonim
2 - 2
Volna
Szo 20. 07. 2019 1. Division Slonim
1 - 0
Baranovichi
Szo 13. 07. 2019 1. Division Gomelzheldortrans
4 - 0
Slonim
V 30. 06. 2019 1. Division Smorgon
2 - 2
Slonim
Szo 22. 06. 2019 1. Division Slonim
1 - 1
Ruh Brest
Szo 15. 06. 2019 1. Division NFK Minsk
2 - 0
Slonim
Szo 08. 06. 2019 1. Division Slonim
0 - 2
Lida
Szo 01. 06. 2019 1. Division Orsha
1 - 0
Slonim
Szo 25. 05. 2019 1. Division Slonim
0 - 1
Belshina
Szo 18. 05. 2019 1. Division Sputnik
2 - 0
Slonim
V 12. 05. 2019 1. Division Slonim
2 - 2
Volna
  NévHelyezés
0 Aleksandr Matyukhevich Aleksandr Matyukhevich Midfielder 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Aleksandr Puzach Aleksandr Puzach Támadó 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Aleksey Chernodarov Aleksey Chernodarov Midfielder 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Andrei Stryzheys Andrei Stryzheys Midfielder 452 8 5 3 2 0 0 1 0 0
0 Andrey Cheshun Andrey Cheshun Kapus 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Artur Tishko Artur Tishko Midfielder 898 10 10 0 0 1 0,1 1 1 0
0 Denis Voskoboyny Denis Voskoboyny Midfielder 805 10 9 1 3 0 0 3 0 0
0 Dmitri Say Dmitri Say Kapus 990 11 11 0 0 0 0 0 0 0
0 Dmitry Belko Dmitry Belko Midfielder 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Dmitry Khmelnitskiy Dmitry Khmelnitskiy Védő 29 2 0 2 0 0 0 0 0 0
0 Egor Matveev Egor Matveev Midfielder 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Georgiy Chitanava Georgiy Chitanava Védő 990 11 11 0 0 0 0 3 0 0
0 Igor Kholodkov Igor Kholodkov Támadó 14 1 0 1 0 0 0 0 0 0
0 Igor Makarov Igor Makarov Midfielder 562 7 6 1 2 0 0 0 0 0
0 Ilya Patsevich Ilya Patsevich Kapus 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Ivan Kirichenko Ivan Kirichenko Védő 637 10 7 3 1 0 0 0 0 0
0 Maksim Mochalov Maksim Mochalov Midfielder 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Mark Usovich Mark Usovich Védő 589 8 7 1 2 0 0 1 1 0
0 Oleg Gerasinchik Oleg Gerasinchik Támadó 161 8 0 8 0 1 0,12 2 0 0
0 Oleg Gorbach Oleg Gorbach Védő 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Siarhei Kuchmel Siarhei Kuchmel Védő 729 11 8 3 4 0 0 1 0 0
0 Vadim Spasyk Vadim Spasyk Midfielder 966 11 11 0 3 1 0,09 1 0 0
0 Vladimir Kharlanov Vladimir Kharlanov Midfielder 423 6 5 1 3 0 0 2 0 0
0 Vladimir Misyutin Vladimir Misyutin Védő 235 6 2 4 0 0 0 1 0 0
0 Vladislav Berg Vladislav Berg Midfielder 74 2 1 1 1 0 0 0 0 0
0 Vladislav Borisenko Vladislav Borisenko Védő 369 9 4 5 2 0 0 1 0 0
0 Yauheni Zabaronka Yauheni Zabaronka Védő 780 10 9 1 3 0 0 4 0 0
0 Yevgeniy Chichev Yevgeniy Chichev Midfielder 454 9 6 3 5 0 0 0 0 0
0 Yevgeny Bal Yevgeny Bal Támadó 711 10 9 1 8 0 0 0 0 0
0 Yriy Glebov Yriy Glebov Midfielder 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 JátékosnévInnen:Igazolás Dátuma
Denis Voskoboyny Denis Voskoboyny Smorgon 01. 04. 2019
Andrei Stryzheys Andrei Stryzheys Smorgon 01. 04. 2019
Artur Tishko Artur Tishko Smorgon 01. 04. 2019
Yauheni Zabaronka Yauheni Zabaronka Minsk U19 01. 04. 2019
Tarpeda 01. 04. 2019
Vladislav Borisenko Vladislav Borisenko Underdogs 01. 04. 2019
Georgiy Chitanava Georgiy Chitanava Naftan 01. 04. 2019
Siarhei Kuchmel Siarhei Kuchmel Minsk U19 01. 04. 2019
Dmitri Say Dmitri Say Neman Grodno 01. 04. 2019
Igor Kholodkov Igor Kholodkov Naftan 01. 04. 2019
Igor Makarov Igor Makarov NFK Minsk 01. 04. 2019
 JátékosnévIde:Igazolás Dátuma
Stepan Makarov Stepan Makarov Smolevichy-STI 01. 05. 2019
Vasiliy Vasilenko Vasiliy Vasilenko Osipovichy 01. 05. 2019
Aleksandr Zhegalo Aleksandr Zhegalo PK imya Kremko 01. 05. 2019
Volna 16. 04. 2019
Anatoliy Makarov Anatoliy Makarov Smolevichy-STI 01. 04. 2019
Filipp Polyakov Filipp Polyakov Naftan 01. 04. 2019
Aleksandr Krasiy Aleksandr Krasiy Naftan 01. 04. 2019
Vadim Derneyko Vadim Derneyko Volna 15. 03. 2019
Aleksey Skachkov Aleksey Skachkov Volna 15. 03. 2019
Anton Kostyuchik Anton Kostyuchik Volna 15. 03. 2019
Evgeni Azerski Evgeni Azerski Volna 15. 03. 2019
Pavel Mikhaltov Pavel Mikhaltov Volna 15. 03. 2019
ÉvSzezonBajnokság NévHelyezés a BajnokságbanNyertDöntetlenVesztesBajnoki Pontok
20202019/2020 Coppa 16th Finals
20192019 1. Division 13 1 5 8 8