soccerstats247.com



Smorgon

Az Smorgon egy Belorusszia labdarúgó csapat, amely olyan sorozatokban indul, mint a Coppa(2019/2020). Az alábbiakban tekintse meg a legfrissebb csapatadatokat, statisztikákat, a csapat profiladatait, gólgyakoriságot, a különböző sorozatokban elért eredményeket, a játékosokat és a statisztikáikat a legutóbbi mérkőzéseken, az érkező és távozó igazolásokat, valamint a múltbéli eredményeket.

 
Alapítva
Ország Belorusszia
Edző P. Rodnenok
Stadion Stadyen Junatstva
Kapacitás 3500
Szurkolói weblap Weblap hozzáadása
Stadyen Junatstva  
1. Division, Belorusszia Összes Hazai Idegenben
Helyezés 14
Matches Played 14 5 9
Nyert 2 1 1
Döntetlenek 1 1 0
Vesztes 11 3 8
Szerzett gólok 15 7 8
Kapott gólok 38 8 30
Pontok 7 4 3
Kapott gól nélkül 0 0 0
Szerzett gól nélkül 6 2 4
Átlagos szerzett gól p/m 1,07 1,4 0,89
Átlagos kapott gól p/m 2,71 1,6 3,33
Átl. Idő első szerzett gólig 28m 28m 29m
Átl. Idő első kapott gólig 32m 37m 29m
Mérkőzés 2.5 gól felett 74,44% 60% 88,89%
Mérkőzés 2.5 gól alatt 25,56% 40% 11,11%
Szerzett gólok 57,78% 60% 55,56%
Kapott gólok 100% 100% 100%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
Szo 20. 07. 2019 1. Division Volna
2 - 4
Smorgon
Szo 13. 07. 2019 1. Division Granit
3 - 1
Smorgon
Szo 06. 07. 2019 1. Division Smolevichy-STI
1 - 0
Smorgon
V 30. 06. 2019 1. Division Smorgon
2 - 2
Slonim
Szo 22. 06. 2019 1. Division Khimik Svetlogorsk
4 - 0
Smorgon
Szo 15. 06. 2019 1. Division Smorgon
4 - 1
Baranovichi
Szo 08. 06. 2019 1. Division Gomelzheldortrans
6 - 1
Smorgon
Szo 25. 05. 2019 1. Division Naftan
5 - 0
Smorgon
Szo 18. 05. 2019 1. Division Ruh Brest
3 - 0
Smorgon
V 12. 05. 2019 1. Division Smorgon
0 - 2
NFK Minsk
Szo 20. 07. 2019 1. Division Volna
2 - 4
Smorgon
Szo 13. 07. 2019 1. Division Granit
3 - 1
Smorgon
Szo 06. 07. 2019 1. Division Smolevichy-STI
1 - 0
Smorgon
V 30. 06. 2019 1. Division Smorgon
2 - 2
Slonim
Szo 22. 06. 2019 1. Division Khimik Svetlogorsk
4 - 0
Smorgon
Szo 15. 06. 2019 1. Division Smorgon
4 - 1
Baranovichi
Szo 08. 06. 2019 1. Division Gomelzheldortrans
6 - 1
Smorgon
Szo 25. 05. 2019 1. Division Naftan
5 - 0
Smorgon
Szo 18. 05. 2019 1. Division Ruh Brest
3 - 0
Smorgon
V 12. 05. 2019 1. Division Smorgon
0 - 2
NFK Minsk
  NévHelyezés
0 852 11 10 1 3 1 0,09 1 0 0
0 Albert Kapskii Albert Kapskii Védő 1006 12 12 0 3 0 0 1 0 0
0 Aleksandr Tolkanitsa Aleksandr Tolkanitsa Midfielder 263 7 3 4 3 0 0 0 0 0
0 Aleksey Klachkevich Aleksey Klachkevich Midfielder 30 1 0 1 0 0 0 0 0 0
0 Aleksey Lozko Aleksey Lozko Támadó 728 9 8 1 0 0 0 0 0 0
0 Alexey Rogach Alexey Rogach Midfielder 393 9 4 5 3 0 0 1 0 0
0 Aliaksei Tarakanau Aliaksei Tarakanau Midfielder 555 8 5 3 2 0 0 2 0 0
0 Anton Golgovskiy Anton Golgovskiy Kapus 270 3 3 0 0 0 0 0 0 0
0 Anton Sorokin Anton Sorokin Midfielder 474 10 5 5 4 0 0 2 0 0
0 Artem Teplov Artem Teplov Védő 641 9 7 2 1 0 0 1 0 0
0 Denis Lapko Denis Lapko Kapus 680 8 7 1 0 0 0 0 0 0
0 Denis Yakubovich Denis Yakubovich Midfielder 311 6 6 0 6 0 0 1 0 0
0 Matvei  Frantskevich Matvei Frantskevich Kapus 130 2 2 0 1 0 0 0 0 0
0 Matvey Kazharnovich Matvey Kazharnovich Kapus 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Mikhail Beliy Mikhail Beliy Midfielder 19 1 0 1 0 0 0 0 0 0
0 Nikita Shugunkov Nikita Shugunkov Támadó 760 11 10 1 6 1 0,09 2 0 0
0 Pavel Demidchik Pavel Demidchik Védő 425 11 3 8 3 1 0,09 1 0 0
0 Pavel Vakulich Pavel Vakulich Midfielder 542 8 8 0 5 0 0 0 0 0
0 Semen Smunev Semen Smunev Védő 811 11 8 3 1 0 0 1 0 0
0 Vitaly Ganich Vitaly Ganich Támadó 771 11 9 2 3 3 0,27 3 0 0
0 Vladimir Kozko Vladimir Kozko Midfielder 920 11 11 0 5 4 0,36 6 0 0
0 Vladimir Maslovsky Vladimir Maslovsky Midfielder 188 5 0 5 0 0 0 1 0 0
0 Vladislav Kabachevski Vladislav Kabachevski Támadó 108 4 1 3 1 0 0 0 0 0
0 Vladislav Yatskevich Vladislav Yatskevich Midfielder 777 9 9 0 0 0 0 1 0 1
0 Yevgeniy Smal Yevgeniy Smal Midfielder 193 5 1 4 0 0 0 2 0 0
 JátékosnévInnen:Igazolás Dátuma
Mikhail Beliy Mikhail Beliy Energetyk-BDU 01. 07. 2019
Rudensk 21. 05. 2019
Albert Kapskii Albert Kapskii Naftan 01. 04. 2019
Aliaksei Tarakanau Aliaksei Tarakanau Minsk U19 01. 04. 2019
Artem Teplov Artem Teplov Naftan 01. 04. 2019
Denis Yakubovich Denis Yakubovich Tarpeda 01. 04. 2019
Vitaly Ganich Vitaly Ganich Baranovichi 01. 03. 2019
Anton Sorokin Anton Sorokin Baranovichi 01. 03. 2019
Vladislav Kabachevski Vladislav Kabachevski Orsha 01. 02. 2019
Nikita Shugunkov Nikita Shugunkov Naftan 01. 02. 2019
 JátékosnévIde:Igazolás Dátuma
Pavel Lyakhnovich Pavel Lyakhnovich Uzda 01. 05. 2019
Yegor Pitsyck Yegor Pitsyck Ivatsevichi 01. 05. 2019
Aleksei Nikulin Aleksei Nikulin Oshmyany 01. 05. 2019
Oleg Kobrin Oleg Kobrin Baranovichi 01. 04. 2019
Nikita Denisevich Nikita Denisevich Baranovichi 01. 04. 2019
Denis Voskoboyny Denis Voskoboyny Slonim 01. 04. 2019
Vyacheslav Tsurko Vyacheslav Tsurko NFK Minsk 01. 04. 2019
Nikita Makarov Nikita Makarov Granit 01. 04. 2019
Andrei Stryzheys Andrei Stryzheys Slonim 01. 04. 2019
Artur Tishko Artur Tishko Slonim 01. 04. 2019
Vadim Balbuh Vadim Balbuh Khimik Svetlogorsk 01. 04. 2019
ÉvSzezonBajnokság NévHelyezés a BajnokságbanNyertDöntetlenVesztesBajnoki Pontok
20202019/2020 Coppa 2nd Round
20192019 1. Division 14 2 1 11 7