soccerstats247.com



Oberliga 2019/2020

A Oberliga egy labdarúgó-bajnokság, amely Németország zajlik. A 2019/2020 szezonban 18 csapat verseng a Oberliga bajnoki címéért. A bajnokság több szakaszból áll: alapszakasz és kieséses szakasz. A Oberliga -ben szerepel többek között a Schwaben Augsburg, Dachau, Pullach, Ingolstadt II. Nézze meg az alábbi Oberliga tabellákat, mérkőzés eredményeket, sorsolást, futball trendeket, a góllövőlistát és a lapokat, valamint a különböző statisztikákat, mint például az alatt/felett, gól nélküli/kapott gólok, gólátlag, illetve gólszerzés gyakorisága.

🏆 Bajnokság Táblázatok

   L N D V SG KG Kül Pts Utolsó 5 PPM % P
1 Aumund-Vegesack 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
2 BTS Neustadt 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
3 Blumenthaler SV 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
4 Borgfeld 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
5 Bremer SV 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
6 Brinkumer SV 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
7 Geestemünde 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
8 Habenhauser FV 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
9 Hastedt 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
10 Hemelingen 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
11 Leher TS 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
12 Oberneuland 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
13 SFL Bremerhaven 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
14 Schwachhausen 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
15 Union Bremen 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
16 Werder Bremen III 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
   L N D V SG KG Kül Pts
1 Aumund-Vegesack 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BTS Neustadt 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Blumenthaler SV 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Borgfeld 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bremer SV 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Brinkumer SV 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Geestemünde 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Habenhauser FV 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hastedt 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Hemelingen 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Leher TS 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Oberneuland 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SFL Bremerhaven 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Schwachhausen 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Union Bremen 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Werder Bremen III 0 0 0 0 0 0 0 0
   L N D V SG KG Kül Pts
1 Aumund-Vegesack 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BTS Neustadt 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Blumenthaler SV 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Borgfeld 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bremer SV 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Brinkumer SV 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Geestemünde 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Habenhauser FV 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hastedt 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Hemelingen 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Leher TS 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Oberneuland 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SFL Bremerhaven 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Schwachhausen 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Union Bremen 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Werder Bremen III 0 0 0 0 0 0 0 0

Trendek

Mérkőzések

vasárnap04. 08. 2019Hemelingen
12:30
BTS Neustadt
vasárnap04. 08. 2019Geestemünde
09:00
Oberneuland
szombat03. 08. 2019Blumenthaler SV
13:00
Hastedt
szombat03. 08. 2019Borgfeld
13:00
Schwachhausen
szombat03. 08. 2019Union Bremen
12:00
Habenhauser FV
szombat03. 08. 2019Brinkumer SV
12:00
Bremer SV
szombat03. 08. 2019Werder Bremen III
11:00
Aumund-Vegesack
péntek02. 08. 2019SFL Bremerhaven
16:30
Leher TS

Játékosok

Pontokat adtunk a sárga (1 pont), piros-sárga (2 pont) és piros (3 pont) lapokért a rangsor kialakításához. Ezek nem minden esetben egyeznek a hivatalos rangsorral.

Felett/Alatt

Kapott gól nélkül / Szerzett gól nélkül

Kapott gól nélkül
Szerzett gól nélkül

Pontátlag

  Gólátlag Gólátlag otthon Gólátlag idegenben Lj
Szerzett KapottÖsszesSzerzettKapottÖsszesSzerzettKapottÖsszes
Aumund-Vegesack 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Blumenthaler SV 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Borgfeld 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Bremer SV 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Brinkumer SV 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
BTS Neustadt 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Geestemünde 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Habenhauser FV 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Hastedt 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Hemelingen 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Leher TS 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Oberneuland 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Schwachhausen 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
SFL Bremerhaven 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Union Bremen 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Werder Bremen III 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0

Form – Scoring Sequences

🏆 Bajnokság Táblázatok

   L N D V SG KG Kül Pts Utolsó 5 PPM % P
1 Barmbek-Uhlenhorst 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
2 Bramfelder SV 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
3 Buchholz 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
4 Concórdia 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
5 Curslack-Neuengamme 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
6 Dassendorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
7 Hamburger SV III 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
8 Hamm United 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
9 Meiendorfer SV 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
10 Niendorfer TSV 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
11 Osdorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
12 Paloma 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
13 Rugenbergen 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
14 Sasel 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
15 Süderelbe 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
16 Teutonia Hamburg 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
17 Union Tornesch 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
18 Victoria Hamburg 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
   L N D V SG KG Kül Pts
1 Barmbek-Uhlenhorst 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bramfelder SV 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Buchholz 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Concórdia 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Curslack-Neuengamme 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Dassendorf 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hamburger SV III 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Hamm United 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Meiendorfer SV 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Niendorfer TSV 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Osdorf 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Paloma 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Rugenbergen 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Sasel 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Süderelbe 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Teutonia Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Union Tornesch 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Victoria Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0
   L N D V SG KG Kül Pts
1 Barmbek-Uhlenhorst 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bramfelder SV 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Buchholz 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Concórdia 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Curslack-Neuengamme 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Dassendorf 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hamburger SV III 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Hamm United 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Meiendorfer SV 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Niendorfer TSV 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Osdorf 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Paloma 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Rugenbergen 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Sasel 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Süderelbe 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Teutonia Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Union Tornesch 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Victoria Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0

Trendek

Mérkőzések

 Round 1 
vasárnap28. 07. 2019Concórdia
13:30
Bramfelder SV
vasárnap28. 07. 2019Union Tornesch
13:00
Curslack-Neuengamme
vasárnap28. 07. 2019Teutonia Hamburg
12:30
Osdorf
vasárnap28. 07. 2019Barmbek-Uhlenhorst
12:00
Hamburger SV III
vasárnap28. 07. 2019Buchholz
12:00
Süderelbe
vasárnap28. 07. 2019Paloma
08:45
Sasel
szombat27. 07. 2019Meiendorfer SV
12:00
Dassendorf
szombat27. 07. 2019Rugenbergen
12:00
Hamm United
péntek26. 07. 2019Niendorfer TSV
17:00
Victoria Hamburg

Játékosok

Pontokat adtunk a sárga (1 pont), piros-sárga (2 pont) és piros (3 pont) lapokért a rangsor kialakításához. Ezek nem minden esetben egyeznek a hivatalos rangsorral.

Felett/Alatt

Kapott gól nélkül / Szerzett gól nélkül

Kapott gól nélkül
Szerzett gól nélkül

Pontátlag

  Gólátlag Gólátlag otthon Gólátlag idegenben Lj
Szerzett KapottÖsszesSzerzettKapottÖsszesSzerzettKapottÖsszes
Barmbek-Uhlenhorst 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Bramfelder SV 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Buchholz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Concórdia 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Curslack-Neuengamme 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Dassendorf 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Hamburger SV III 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Hamm United 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Meiendorfer SV 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Niendorfer TSV 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Osdorf 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Paloma 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Rugenbergen 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Sasel 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Süderelbe 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Teutonia Hamburg 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Union Tornesch 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Victoria Hamburg 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0

Form – Scoring Sequences

🏆 Bajnokság Táblázatok

   L N D V SG KG Kül Pts Utolsó 5 PPM % P
1 Bad Vilbel 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
2 Barockstadt Fulda-Lehn. 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
3 Baunatal 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
4 Dietkirchen 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
5 Eddersheim 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
6 Eintracht Stadtallendorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
7 Fernwald 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
8 Ginsheim 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
9 Hanau 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
10 Hessen Dreieich 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
11 Hessen Kassel 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
12 Neuhof 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
13 Rot-Weiß Hadamar 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
14 Rot-WeiY Walldorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
15 TSV Steinbach 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
16 Türk Gücü Friedberg 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
17 Viktoria Griesheim 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
18 Waldgirmes 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
   L N D V SG KG Kül Pts
1 Bad Vilbel 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Barockstadt Fulda-Lehn. 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baunatal 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dietkirchen 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Eddersheim 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Eintracht Stadtallendorf 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Fernwald 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Ginsheim 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hanau 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Hessen Dreieich 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Hessen Kassel 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Neuhof 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Rot-Weiß Hadamar 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Rot-WeiY Walldorf 0 0 0 0 0 0 0 0
15 TSV Steinbach 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Türk Gücü Friedberg 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Viktoria Griesheim 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Waldgirmes 0 0 0 0 0 0 0 0
   L N D V SG KG Kül Pts
1 Bad Vilbel 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Barockstadt Fulda-Lehn. 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baunatal 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dietkirchen 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Eddersheim 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Eintracht Stadtallendorf 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Fernwald 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Ginsheim 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hanau 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Hessen Dreieich 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Hessen Kassel 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Neuhof 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Rot-Weiß Hadamar 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Rot-WeiY Walldorf 0 0 0 0 0 0 0 0
15 TSV Steinbach 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Türk Gücü Friedberg 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Viktoria Griesheim 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Waldgirmes 0 0 0 0 0 0 0 0

Trendek

Mérkőzések

 Round 1 
vasárnap28. 07. 2019Neuhof
13:00
Fernwald
vasárnap28. 07. 2019Türk Gücü Friedberg
13:00
Baunatal
szombat27. 07. 2019Waldgirmes
13:00
Hanau
szombat27. 07. 2019Eintracht Stadtallendorf
12:00
Hessen Kassel
péntek26. 07. 2019Rot-Weiß Hadamar
17:30
Dietkirchen
péntek26. 07. 2019Barockstadt Fulda-Lehn.
17:30
TSV Steinbach
péntek26. 07. 2019Bad Vilbel
17:30
Hessen Dreieich
péntek26. 07. 2019Rot-WeiY Walldorf
17:30
Eddersheim
péntek26. 07. 2019Viktoria Griesheim
17:00
Ginsheim

Játékosok

Pontokat adtunk a sárga (1 pont), piros-sárga (2 pont) és piros (3 pont) lapokért a rangsor kialakításához. Ezek nem minden esetben egyeznek a hivatalos rangsorral.

Felett/Alatt

Kapott gól nélkül / Szerzett gól nélkül

Kapott gól nélkül
Szerzett gól nélkül

Pontátlag

  Gólátlag Gólátlag otthon Gólátlag idegenben Lj
Szerzett KapottÖsszesSzerzettKapottÖsszesSzerzettKapottÖsszes
Bad Vilbel 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Barockstadt Fulda-Lehn. 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Baunatal 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Dietkirchen 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Eddersheim 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Eintracht Stadtallendorf 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Fernwald 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Ginsheim 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Hanau 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Hessen Dreieich 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Hessen Kassel 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Neuhof 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Rot-Weiß Hadamar 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Rot-WeiY Walldorf 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
TSV Steinbach 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Türk Gücü Friedberg 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Viktoria Griesheim 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Waldgirmes 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0

Form – Scoring Sequences

🏆 Bajnokság Táblázatok

   L N D V SG KG Kül Pts Utolsó 5 PPM % P
1 Arminia Hannover 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
2 Atlas Delmenhorst 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
3 Bersenbrück 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
4 Borussia Hildesheim 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
5 Eintracht Celle 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
6 Eintracht Northeim 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
7 FT Braunschweig 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
8 Germania Egestorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
9 Gifhorn 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
10 HSC BW Schwalbe Tundern 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
11 Hagen / ​Uthlede 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
12 Heeslinger SC 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
13 Kickers Emden 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
14 Lupo-Martini 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
15 Spelle-Venhaus 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
16 TB Uphusen 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
17 VfL Oldenburg 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
18 Wolfenbüttel 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
   L N D V SG KG Kül Pts
1 Arminia Hannover 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Atlas Delmenhorst 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bersenbrück 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Borussia Hildesheim 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Eintracht Celle 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Eintracht Northeim 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FT Braunschweig 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Germania Egestorf 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Gifhorn 0 0 0 0 0 0 0 0
10 HSC BW Schwalbe Tundern 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Hagen / ​Uthlede 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Heeslinger SC 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Kickers Emden 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Lupo-Martini 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Spelle-Venhaus 0 0 0 0 0 0 0 0
16 TB Uphusen 0 0 0 0 0 0 0 0
17 VfL Oldenburg 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Wolfenbüttel 0 0 0 0 0 0 0 0
   L N D V SG KG Kül Pts
1 Arminia Hannover 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Atlas Delmenhorst 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bersenbrück 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Borussia Hildesheim 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Eintracht Celle 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Eintracht Northeim 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FT Braunschweig 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Germania Egestorf 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Gifhorn 0 0 0 0 0 0 0 0
10 HSC BW Schwalbe Tundern 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Hagen / ​Uthlede 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Heeslinger SC 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Kickers Emden 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Lupo-Martini 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Spelle-Venhaus 0 0 0 0 0 0 0 0
16 TB Uphusen 0 0 0 0 0 0 0 0
17 VfL Oldenburg 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Wolfenbüttel 0 0 0 0 0 0 0 0

Trendek

Mérkőzések

vasárnap04. 08. 2019Spelle-Venhaus
13:00
Lupo-Martini
vasárnap04. 08. 2019Gifhorn
13:00
Bersenbrück
vasárnap04. 08. 2019Borussia Hildesheim
13:00
Eintracht Celle
vasárnap04. 08. 2019Heeslinger SC
13:00
Germania Egestorf
vasárnap04. 08. 2019Eintracht Northeim
12:00
Arminia Hannover
szombat03. 08. 2019Atlas Delmenhorst
16:00
VfL Oldenburg
szombat03. 08. 2019Kickers Emden
16:00
TB Uphusen
szombat03. 08. 2019HSC BW Schwalbe Tundern
14:00
Hagen / ​Uthlede
péntek02. 08. 2019FT Braunschweig
16:30
Wolfenbüttel

Játékosok

Pontokat adtunk a sárga (1 pont), piros-sárga (2 pont) és piros (3 pont) lapokért a rangsor kialakításához. Ezek nem minden esetben egyeznek a hivatalos rangsorral.

Felett/Alatt

Kapott gól nélkül / Szerzett gól nélkül

Kapott gól nélkül
Szerzett gól nélkül

Pontátlag

  Gólátlag Gólátlag otthon Gólátlag idegenben Lj
Szerzett KapottÖsszesSzerzettKapottÖsszesSzerzettKapottÖsszes
Arminia Hannover 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Atlas Delmenhorst 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Bersenbrück 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Borussia Hildesheim 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Eintracht Celle 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Eintracht Northeim 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
FT Braunschweig 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Germania Egestorf 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Gifhorn 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Hagen / ​Uthlede 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Heeslinger SC 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
HSC BW Schwalbe Tundern 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Kickers Emden 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Lupo-Martini 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Spelle-Venhaus 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
TB Uphusen 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
VfL Oldenburg 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Wolfenbüttel 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0

Form – Scoring Sequences

🏆 Bajnokság Táblázatok

   L N D V SG KG Kül Pts Utolsó 5 PPM % P
1 BSC Süd 05 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
2 Blau-Weiß 90 Berlin 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
3 CFC Hertha 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
4 Greifswalder FC 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
5 Hansa Rostock II 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
6 Hertha Zehlendorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
7 Lok Stendal 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
8 Ludwigsfelde 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
9 Neustrelitz 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
10 Pampow 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
11 Staaken 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
12 Strausberg 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
13 SV Tasmania 1973 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
14 Tennis Borussia 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
15 Torgelower SV Greif 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
16 Victoria Seelow 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
   L N D V SG KG Kül Pts
1 BSC Süd 05 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Blau-Weiß 90 Berlin 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CFC Hertha 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Greifswalder FC 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hansa Rostock II 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hertha Zehlendorf 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Lok Stendal 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Ludwigsfelde 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Neustrelitz 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pampow 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Staaken 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Strausberg 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SV Tasmania 1973 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Tennis Borussia 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Torgelower SV Greif 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Victoria Seelow 0 0 0 0 0 0 0 0
   L N D V SG KG Kül Pts
1 BSC Süd 05 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Blau-Weiß 90 Berlin 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CFC Hertha 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Greifswalder FC 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hansa Rostock II 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hertha Zehlendorf 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Lok Stendal 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Ludwigsfelde 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Neustrelitz 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pampow 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Staaken 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Strausberg 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SV Tasmania 1973 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Tennis Borussia 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Torgelower SV Greif 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Victoria Seelow 0 0 0 0 0 0 0 0

Trendek

Mérkőzések

vasárnap04. 08. 2019BSC Süd 05
12:00
Ludwigsfelde
vasárnap04. 08. 2019Staaken
12:00
Neustrelitz
vasárnap04. 08. 2019SV Tasmania 1973
12:00
Tennis Borussia
szombat03. 08. 2019Pampow
16:00
Hertha Zehlendorf
szombat03. 08. 2019Hansa Rostock II
12:00
CFC Hertha
szombat03. 08. 2019Blau-Weiß 90 Berlin
11:00
Lok Stendal
péntek02. 08. 2019Strausberg
17:30
Victoria Seelow
péntek02. 08. 2019Torgelower SV Greif
16:30
Greifswalder FC

Játékosok

Pontokat adtunk a sárga (1 pont), piros-sárga (2 pont) és piros (3 pont) lapokért a rangsor kialakításához. Ezek nem minden esetben egyeznek a hivatalos rangsorral.

Felett/Alatt

Kapott gól nélkül / Szerzett gól nélkül

Kapott gól nélkül
Szerzett gól nélkül

Pontátlag

  Gólátlag Gólátlag otthon Gólátlag idegenben Lj
Szerzett KapottÖsszesSzerzettKapottÖsszesSzerzettKapottÖsszes
Blau-Weiß 90 Berlin 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
BSC Süd 05 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
CFC Hertha 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Greifswalder FC 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Hansa Rostock II 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Hertha Zehlendorf 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Lok Stendal 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Ludwigsfelde 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Neustrelitz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Pampow 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Staaken 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Strausberg 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
SV Tasmania 1973 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Tennis Borussia 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Torgelower SV Greif 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Victoria Seelow 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0

Form – Scoring Sequences

🏆 Bajnokság Táblázatok

   L N D V SG KG Kül Pts Utolsó 5 PPM % P
1 1. FC Merseburg 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
2 Askania Bernburg 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
3 Carl Zeiss Jena II 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
4 Eilenburg 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
5 Einheit Rudolstadt 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
6 FC Grimma 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
7 Hohenstein-Ernstthal 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
8 International Leipzig 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
9 Krieschow 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
10 Luckenwalde 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
11 Martinroda 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
12 Oberlausitz Neugersdorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
13 Plauen 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
14 Union Sandersdorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
15 VfL Halle 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
16 Wacker Nordhausen II 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
   L N D V SG KG Kül Pts
1 1. FC Merseburg 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Askania Bernburg 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Carl Zeiss Jena II 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eilenburg 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Einheit Rudolstadt 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Grimma 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hohenstein-Ernstthal 0 0 0 0 0 0 0 0
8 International Leipzig 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Krieschow 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Luckenwalde 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Martinroda 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Oberlausitz Neugersdorf 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Plauen 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Union Sandersdorf 0 0 0 0 0 0 0 0
15 VfL Halle 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Wacker Nordhausen II 0 0 0 0 0 0 0 0
   L N D V SG KG Kül Pts
1 1. FC Merseburg 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Askania Bernburg 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Carl Zeiss Jena II 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eilenburg 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Einheit Rudolstadt 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Grimma 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hohenstein-Ernstthal 0 0 0 0 0 0 0 0
8 International Leipzig 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Krieschow 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Luckenwalde 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Martinroda 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Oberlausitz Neugersdorf 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Plauen 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Union Sandersdorf 0 0 0 0 0 0 0 0
15 VfL Halle 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Wacker Nordhausen II 0 0 0 0 0 0 0 0

Trendek

Mérkőzések

vasárnap04. 08. 2019Krieschow
12:00
Hohenstein-Ernstthal
vasárnap04. 08. 2019Plauen
12:00
Einheit Rudolstadt
vasárnap04. 08. 2019Luckenwalde
12:00
Wacker Nordhausen II
szombat03. 08. 2019VfL Halle
13:00
International Leipzig
szombat03. 08. 2019FC Grimma
12:00
Askania Bernburg
szombat03. 08. 2019Martinroda
12:00
Oberlausitz Neugersdorf
szombat03. 08. 2019Union Sandersdorf
12:00
Carl Zeiss Jena II
péntek02. 08. 20191. FC Merseburg
17:00
Eilenburg

Játékosok

Pontokat adtunk a sárga (1 pont), piros-sárga (2 pont) és piros (3 pont) lapokért a rangsor kialakításához. Ezek nem minden esetben egyeznek a hivatalos rangsorral.

Felett/Alatt

Kapott gól nélkül / Szerzett gól nélkül

Kapott gól nélkül
Szerzett gól nélkül

Pontátlag

  Gólátlag Gólátlag otthon Gólátlag idegenben Lj
Szerzett KapottÖsszesSzerzettKapottÖsszesSzerzettKapottÖsszes
1. FC Merseburg 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Askania Bernburg 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Carl Zeiss Jena II 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Eilenburg 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Einheit Rudolstadt 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
FC Grimma 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Hohenstein-Ernstthal 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
International Leipzig 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Krieschow 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Luckenwalde 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Martinroda 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Oberlausitz Neugersdorf 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Plauen 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Union Sandersdorf 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
VfL Halle 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Wacker Nordhausen II 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0

Form – Scoring Sequences

🏆 Bajnokság Táblázatok

   L N D V SG KG Kül Pts Utolsó 5 PPM % P
1 Bordesholm 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
2 Eckernforder SV 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
3 Eichede 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
4 Eutiner SV 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
5 Frisia 03 Risum-Lindholm 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
6 Husumer SV 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
7 Inter Türkspor Kiel 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
8 Kropp 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
9 Lübeck II 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
10 Oldenburger SV 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
11 Phonix Lubeck 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
12 PreuYen Reinfeld 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
13 TSB Flensburg 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
14 Todesfelde 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
15 Union Neumünster 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
16 Weiche Flensburg II 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
   L N D V SG KG Kül Pts
1 Bordesholm 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eckernforder SV 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eichede 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eutiner SV 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Frisia 03 Risum-Lindholm 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Husumer SV 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Inter Türkspor Kiel 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kropp 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Lübeck II 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Oldenburger SV 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Phonix Lubeck 0 0 0 0 0 0 0 0
12 PreuYen Reinfeld 0 0 0 0 0 0 0 0
13 TSB Flensburg 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Todesfelde 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Union Neumünster 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Weiche Flensburg II 0 0 0 0 0 0 0 0
   L N D V SG KG Kül Pts
1 Bordesholm 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eckernforder SV 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eichede 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eutiner SV 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Frisia 03 Risum-Lindholm 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Husumer SV 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Inter Türkspor Kiel 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kropp 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Lübeck II 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Oldenburger SV 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Phonix Lubeck 0 0 0 0 0 0 0 0
12 PreuYen Reinfeld 0 0 0 0 0 0 0 0
13 TSB Flensburg 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Todesfelde 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Union Neumünster 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Weiche Flensburg II 0 0 0 0 0 0 0 0

Trendek

Mérkőzések

vasárnap04. 08. 2019Eckernforder SV
13:00
Phonix Lubeck
vasárnap04. 08. 2019Todesfelde
12:00
PreuYen Reinfeld
vasárnap04. 08. 2019Union Neumünster
12:00
Kropp
szombat03. 08. 2019Oldenburger SV
13:00
Bordesholm
szombat03. 08. 2019Eutiner SV
12:00
Weiche Flensburg II
szombat03. 08. 2019TSB Flensburg
12:00
Inter Türkspor Kiel
szombat03. 08. 2019Eichede
12:00
Lübeck II
péntek02. 08. 2019Husumer SV
17:00
Frisia 03 Risum-Lindholm

Játékosok

Pontokat adtunk a sárga (1 pont), piros-sárga (2 pont) és piros (3 pont) lapokért a rangsor kialakításához. Ezek nem minden esetben egyeznek a hivatalos rangsorral.

Felett/Alatt

Kapott gól nélkül / Szerzett gól nélkül

Kapott gól nélkül
Szerzett gól nélkül

Pontátlag

  Gólátlag Gólátlag otthon Gólátlag idegenben Lj
Szerzett KapottÖsszesSzerzettKapottÖsszesSzerzettKapottÖsszes
Bordesholm 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Eckernforder SV 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Eichede 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Eutiner SV 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Frisia 03 Risum-Lindholm 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Husumer SV 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Inter Türkspor Kiel 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Kropp 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Lübeck II 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Oldenburger SV 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Phonix Lubeck 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
PreuYen Reinfeld 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Todesfelde 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
TSB Flensburg 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Union Neumünster 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
Weiche Flensburg II 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0

Form – Scoring Sequences

🏆 Bajnokság Táblázatok

   L N D V SG KG Kül Pts Utolsó 5 PPM % P
1 Bissingen 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
2 CfR Pforzheim 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
3 Freiburger FC 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
4 Göppinger SV 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
5 Ilshofen 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
6 Linx 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
7 Neckarsulmer SU 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
8 Nöttingen 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
9 Oberachern 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
10 Ravensburg 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
11 Reutlingen 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
12 Rielasingen-Arlen 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
13 SGV Freiberg 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
14 Sandhausen II 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
15 Spfr. Dorfmerkingen 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
16 Stuttgart II 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
17 Stuttgarter Kickers 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
18 Villingen 0 0 0 0 0 0 +0 0
0 0
   L N D V SG KG Kül Pts
1 Bissingen 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CfR Pforzheim 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Freiburger FC 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Göppinger SV 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ilshofen 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Linx 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Neckarsulmer SU 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nöttingen 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oberachern 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Ravensburg 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Reutlingen 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Rielasingen-Arlen 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SGV Freiberg 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Sandhausen II 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Spfr. Dorfmerkingen 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Stuttgart II 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Stuttgarter Kickers 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Villingen 0 0 0 0 0 0 0 0
   L N D V SG KG Kül Pts
1 Bissingen 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CfR Pforzheim 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Freiburger FC 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Göppinger SV 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ilshofen 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Linx 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Neckarsulmer SU 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nöttingen 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oberachern 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Ravensburg 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Reutlingen 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Rielasingen-Arlen 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SGV Freiberg 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Sandhausen II 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Spfr. Dorfmerkingen 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Stuttgart II 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Stuttgarter Kickers 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Villingen 0 0 0 0 0 0 0 0

Trendek

Mérkőzések

vasárnap04. 08. 2019Rielasingen-Arlen
13:00
Ilshofen
vasárnap04. 08. 2019Stuttgart II
12:00
Nöttingen
szombat03. 08. 2019Linx
14:30
SGV Freiberg
szombat03. 08. 2019Neckarsulmer SU
13:30
Spfr. Dorfmerkingen
szombat03. 08. 2019Freiburger FC
12:30
CfR Pforzheim
szombat03. 08. 2019Göppinger SV
12:00
Villingen
szombat03. 08. 2019Ravensburg
12:00
Stuttgarter Kickers
szombat03. 08. 2019Reutlingen
12:00
Oberachern
szombat03. 08. 2019Bissingen
12:00
Sandhausen II

Játékosok

Pontokat adtunk a sárga (1 pont), piros-sárga (2 pont) és piros (3 pont) lapokért a rangsor kialakításához. Ezek nem minden esetben egyeznek a hivatalos rangsorral.

Felett/Alatt

Kapott gól nélkül / Szerzett gól nélkül

Kapott gól nélkül
Szerzett gól nélkül

Pontátlag

  Gólátlag Gólátlag otthon Gólátlag idegenben Lj
Szerzett KapottÖsszesSzerzettKapottÖsszesSzerzettKapottÖsszes
Bissingen 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0
CfR Pforzheim